PASLAUGOS

Ardome medines ir betonines grindis. Griauname gipsines, medines, mūrines pertvaras ir vonios kabarį (vonios kapsulę). Demontuojame stogus, langus, duris ir kitas konstrukcijas. Šaliname visų tipų paviršius: plyteles, tinką, tapetus, grindų dangą ir kitą. Statybinį laužą ir kitas atliekas išsivežame statybinių atliekų konteineriu.

man climbing on ladder inside room
man climbing on ladder inside room

01

Griovimo darbai

02

Mūro darbai

Atliekame mūrijimo darbus su silikatiniais, keramikiniais ir kitais blokeliais. Kartu su mūro darbais atliekame ir reikalingus monolitinių betoninių konstrukcijų armavimo betonavimo darbus. Montuojame gelžbetonio perdangos plokštes, gelžbetonines sąramas, sijas, įrengiame gelžbetoninį žiedą (vainiką). Taip pat atliekame mūro restauravimo ir remonto darbus.

03

Staliaus darbai

Atliekame staliaus darbus su įvairiomis medienos rūšimis, ją apdorodami specialiomis medžio apdirbimo staklėmis bei įrankiais. Galime sumontuoti reikiamus baldus ar įrengti terasą. Mūsų turimas įrankių arsenalas leidžia darbus atlikti greitai ir kokybiškai.

04

Vidaus apdaila

Atliekame reikalingus apdailos darbus, montuojame gipskartonio sienas ir lubas, glaistome - dažome, klojame grindis, kabiname veidrodžius, karnizus ir kitas interjero detales.

„Staresta“ atlieka pastatų statybos ir remonto darbus. Stengiamės klientams suteikti visą reikalingą pagalbą nuo proceso pradžios iki pabaigos. Jūsų rūpesčiai - mūsų pareiga.

Šiai dienai galime Jums pasiūlyti šias paslaugas:

05

Kiti darbai

Galime sutvarkyti Jūsų gerbuvį, aptverti tvora sklypą ir atlikti kitus statybos, remonto ar paruošiamuosius darbus.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir kartu aptarsime, kaip paversti jūsų svajones realybe.