APIE MUS

Paslaugos ir istorija

„Staresta“ prasidėjo kaip pareiškimas prieš aplaidžius profesinius standartus, dominavusius statybos paslaugų srityje prieš 20 metų. Mes norime nustatyti naują, aukštą standartą ir dirbti realiai spręsdami klientų problemas.

Vizija – tapti patikimu ir pavyzdingu statybų partneriu tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims.

Šiandien mes ir toliau siekiame tobulumo, dirbame tik su aukščiausios kokybės įranga ir priemonėmis. Siekiame skaitmenizuoti įmonės veiklą, norėdami padidinti efektyvumą ir pagerinti verslo procesus. Atkreipiame dėmesį į skaitmenines technologijas, kurios gali padėti optimizuoti darbų planavimą, valdymą ir stebėjimą, kas padėtų gerinti komunikaciją su klientais ir darbuotojais bei leistų lengvai stebėti ir tvarkyti užsakymus.

white metal ladder on gray concrete wall
white metal ladder on gray concrete wall
a group of men working on a project
a group of men working on a project
Žmonės ir kultūra

Esame jauna ir ambicinga, užsibrėžtų tikslų siekianti, statybų paslaugas teikianti, įmonė. Kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ir visų nuomonė yra išklausoma. 

Mūsų įmonės misija – įsiklausyti į kliento poreikius ir pageidavimus, pasidalinti turimomis žiniomis, suteikti reikiamas paslaugas atitinkant kokybei keliamus reikalavimus, taip patenkinant Jūsų poreikius.